Reklam

Tunnelblick

Tunnelblick Mac için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 3.8.4beta02

Basit grafiksel OpenVPN istemcisi

VPN'nizde istikrarsızlık sorunları yaşıyorsanız veya olması gerektiği kadar basit değilse, ücretsiz kullanımlı Tunnelblick'e göz atmayı düşünün.

Tunnelblick, Mac OS X için ikili dosyalar ve sürücülerle birlikte gelen bir grafik OpenVPN istemcisidir. Birden çok bağlantıyı destekler, ancak oraya ulaşmak için kurulum biraz karmaşıktır. Öncelikle, disk görüntüsünü sabit diskinize kopyalamanız gerekir, çünkü görüntüden kendiliğinden çalışmaz. İkinci olarak, "~ / Library / openvpn /" dosyasına yapılandırma dosyanızı (openvpn.conf gibi) koymanız gerekir.

Alternatif olarak, ikincisini yapmanız istendiğinde, "Devam Et" butonuna tıklayabilirsiniz ve Tunnelblick, doğru yerde, sonra özelleştirebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir örnek yapılandırma dosyası oluşturur. Açıldıktan ve çalıştırıldıktan sonra, Tunnelblick arayüzü açık ve kullanımı kolaydır; VPN trafiğinizi detaylandıran ve her an temizlenebilen kapsamlı bir günlüğe sahiptir.

Tunnelblick ile ilgili en iyi şey, çoklu bağlantıları desteklemesidir - menü çubuğunuzdaki VPN'ler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bununla birlikte, kötü olan şey, konfigürasyon, ancak - Tunnelblick'i kurmak, VPN'lere yeni başlayanlar için çok kolay değil ve hiç kuşkusuz pek çok hayal kırıklığına uğramayacak.

Günlük olarak birkaç VPN bağlantısı kullanmanız gerekiyorsa, Tunnelblick araştırmaya değer ilginç bir çözümdür. Yine de, konfigürasyonun bir acı olabileceği konusunda uyarılmalıdır.

Fixes Issue 159. Mohammad A. Haque'e teşekkürler, bu sürüm OpenSSL versiyonunu imbik ediyor. Dahil OpenVPN ikili içine 1.0.0a kütüphanesi. Bu, 60'dan fazla ek sindirim, şifreleme ve TLS şifresi için destek ekler. OpenVPN sürüm 2.1.3 içerir.

Değişiklikler

  • Fixes Issue 159. Mohammad A. Haque'e teşekkürler, bu sürüm OpenSSL versiyonunu imbik ediyor. Dahil OpenVPN ikili içine 1.0.0a kütüphanesi. Bu, 60'dan fazla ek sindirim, şifreleme ve TLS şifresi için destek ekler. OpenVPN sürüm 2.1.3 içerir.

AVANTAJLAR

  • Birden çok bağlantıyı destekler
  • Kullanımı ücretsiz

DEZAVANTAJLAR

  • Kurulum ve yapılandırma zor olabilir
  • Çok fazla yardım belgesi yok

Reklam

mac için Ağ en fazla indirilenler

Reklam

Tunnelblick

İndir

Tunnelblick 3.8.4beta02 Mac için

Reklam

Tunnelblick hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Tunnelblick denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Tunnelblick için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×